622-M50-360-BT5
Numer produktu DigiKey
151-622-M50-360-BT5-ND
Producent
Numer produktu producenta
622-M50-360-BT5
Opis
CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
622-M50-360-BT5 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące, ekranowane
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Temperatura robocza
-55°C - 125°C