622-M50-360-BN4
Numer produktu DigiKey
151-622-M50-360-BN4-ND
Producent
Numer produktu producenta
622-M50-360-BN4
Opis
CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
622-M50-360-BN4 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Temperatura robocza
-55°C - 125°C