622-M50-260-LN1
Numer produktu DigiKey
151-622-M50-260-LN1-ND
Producent
Numer produktu producenta
622-M50-260-LN1
Opis
CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
622-M50-260-LN1 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Kolor
Niebieskie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C