622-M50-260-BN2
Numer produktu DigiKey
151-622-M50-260-BN2-ND
Producent
Numer produktu producenta
622-M50-260-BN2
Opis
CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
622-M50-260-BN2 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Liczba rzędów
3
Forma styku
Obrobione
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C