622-M37-660-LT6 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 151-622-M37-660-LT6-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | 622-M37-660-LT6 |
Opis | CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 622-M37-660-LT6 Modele |
Kategoria | Materiał obudowy, wykończenie Stal, cynowana |
Prod. | Wykończenie styku Złoto |
Seria | Grubość wykończenia styku 30,0µin (0,76µm) |
Opakowanie Taca | Klasa palności materiału UL94 V-0 |
Status części Aktywny | Prąd znamionowy (A) 5A na styk |
Styl złącza | Rozstaw osadzeń 0,283" (7,20mm) |
Liczba pozycji | Kolor Niebieskie |
Liczba rzędów 2 | Forma styku Obrobione |
Typ mocowania | Materiał dielektryczny Poliamid (PA6T), nylon 6T |
Rozmiar obudowy, układ złącza 4 (DC, C) | Materiał styku Stop miedzi |
Typ styku Sygnał | Temperatura robocza -55°C - 125°C |