622-M37-660-LT5
Numer produktu DigiKey
151-622-M37-660-LT5-ND
Producent
Numer produktu producenta
622-M37-660-LT5
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
622-M37-660-LT5 Modele
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące, ekranowane
Liczba pozycji
Kolor
Niebieskie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C