622-M37-660-GN6
Numer produktu DigiKey
151-622-M37-660-GN6-ND
Producent
Numer produktu producenta
622-M37-660-GN6
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
622-M37-660-GN6 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Kolor
Zielone
Temperatura robocza
-55°C - 125°C