622-M25-360-WN5
Numer produktu DigiKey
151-622-M25-360-WN5-ND
Producent
Numer produktu producenta
622-M25-360-WN5
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
622-M25-360-WN5 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Kolor
Białe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C