622-M25-360-BN3
Numer produktu DigiKey
151-622-M25-360-BN3-ND
Producent
Numer produktu producenta
622-M25-360-BN3
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
622-M25-360-BN3 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące, ekranowane
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Temperatura robocza
-55°C - 125°C