622-M25-260-WT3
Numer produktu DigiKey
151-622-M25-260-WT3-ND
Producent
Numer produktu producenta
622-M25-260-WT3
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
622-M25-260-WT3 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące, ekranowane
Liczba pozycji
Kolor
Białe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C