622-M15-360-BN2
Numer produktu DigiKey
151-622-M15-360-BN2-ND
Producent
Numer produktu producenta
622-M15-360-BN2
Opis
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
622-M15-360-BN2 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Temperatura robocza
-55°C - 125°C