622-M15-260-LT6
Numer produktu DigiKey
151-622-M15-260-LT6-ND
Producent
Numer produktu producenta
622-M15-260-LT6
Opis
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
622-M15-260-LT6 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Kolor
Niebieskie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C