621-M50-360-LT6
Numer produktu DigiKey
151-621-M50-360-LT6-ND
Producent
Numer produktu producenta
621-M50-360-LT6
Opis
CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
621-M50-360-LT6 Modele
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące, ekranowane
Liczba pozycji
Kolor
Niebieskie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C