621-M50-360-LN3
Numer produktu DigiKey
151-621-M50-360-LN3-ND
Producent
Numer produktu producenta
621-M50-360-LN3
Opis
CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
621-M50-360-LN3 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Kolor
Niebieskie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C