621-M50-360-GT3
Numer produktu DigiKey
151-621-M50-360-GT3-ND
Producent
Numer produktu producenta
621-M50-360-GT3
Opis
CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
621-M50-360-GT3 Modele
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Kolor
Zielone
Temperatura robocza
-55°C - 125°C