621-M37-360-LN3
Numer produktu DigiKey
151-621-M37-360-LN3-ND
Producent
Numer produktu producenta
621-M37-360-LN3
Opis
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
621-M37-360-LN3 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Kolor
Niebieskie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C