621-M37-260-WT2
Numer produktu DigiKey
151-621-M37-260-WT2-ND
Producent
Numer produktu producenta
621-M37-260-WT2
Opis
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
621-M37-260-WT2 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Kolor
Białe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C