621-M25-360-LN1
Numer produktu DigiKey
151-621-M25-360-LN1-ND
Producent
Numer produktu producenta
621-M25-360-LN1
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
621-M25-360-LN1 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Kolor
Niebieskie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C