621-M25-360-GN6
Numer produktu DigiKey
151-621-M25-360-GN6-ND
Producent
Numer produktu producenta
621-M25-360-GN6
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
621-M25-360-GN6 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące, ekranowane
Liczba pozycji
Kolor
Zielone
Temperatura robocza
-55°C - 125°C