621-M25-260-WT6
Numer produktu DigiKey
151-621-M25-260-WT6-ND
Producent
Numer produktu producenta
621-M25-260-WT6
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
621-M25-260-WT6 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące, ekranowane
Liczba pozycji
Kolor
Białe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C