621-M15-360-GT2
Numer produktu DigiKey
151-621-M15-360-GT2-ND
Producent
Numer produktu producenta
621-M15-360-GT2
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
621-M15-360-GT2 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Kolor
Zielone
Temperatura robocza
-55°C - 125°C