621-M15-260-LT2
Numer produktu DigiKey
151-621-M15-260-LT2-ND
Producent
Numer produktu producenta
621-M15-260-LT2
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
621-M15-260-LT2 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Kolor
Niebieskie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C