621-M15-260-GN1
Numer produktu DigiKey
151-621-M15-260-GN1-ND
Producent
Numer produktu producenta
621-M15-260-GN1
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
621-M15-260-GN1 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Kolor
Zielone
Temperatura robocza
-55°C - 125°C