ECS-MPI4040R4-4R7-R
Numer produktu DigiKey
XC2336TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2336CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2336DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-MPI4040R4-4R7-R
Opis
FIXED IND 4.7UH 2.9A 67 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 2.9 A 67mOhm 1816 (4540 metryczne)
Modele EDA/CAD
ECS-MPI4040R4-4R7-R Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
67mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,175" x 0,160" (4,45mm x 4,06mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
3,9A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)