ECS-MPI4040R4-3R3-R
Numer produktu DigiKey
XC2335TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2335CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2335DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-MPI4040R4-3R3-R
Opis
FIXED IND 3.3UH 3.3A 49 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 3.3 A 49mOhm 1816 (4540 metryczne)
Modele EDA/CAD
ECS-MPI4040R4-3R3-R Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
49mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,175" x 0,160" (4,45mm x 4,06mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
4,5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)