ECS-MPI4040R4-100-R
Numer produktu DigiKey
XC2334TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2334CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2334DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-MPI4040R4-100-R
Opis
FIXED IND 10UH 1.9A 148 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1.9 A 148mOhm 1816 (4540 metryczne)
Modele EDA/CAD
ECS-MPI4040R4-100-R Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
148mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,175" x 0,160" (4,45mm x 4,06mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,6A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)