ECS-MPI4040R2-1R0-R
Numer produktu DigiKey
XC2318TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2318CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2318DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-MPI4040R2-1R0-R
Opis
FIXED IND 1UH 4.6A 25 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 4.6 A 25mOhm 1816 (4540 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-MPI4040R2-1R0-R Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
25mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
1816 (4540 metryczne)
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,175" x 0,160" (4,45mm x 4,06mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
8,9A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)