ECS-HCMPI-0402LRQ-1R2M-T
Numer produktu DigiKey
50-ECS-HCMPI-0402LRQ-1R2M-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ECS-HCMPI-0402LRQ-1R2M-T
Opis
FIXED IND 1.2UH 9.5A 13.4 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.2 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 9.5 A Maks. 13,4mOhm 1616 (4040 metryczne)
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 13,4mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
1616 (4040 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,161" x 0,161" (4,10mm x 4,10mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
7,5A