Ilustracja dla S4E330-AA06-07 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
S4E330-AA06-07
Numer produktu DigiKey
381-S4E330-AA06-07-ND
Producent
Numer produktu producenta
S4E330-AA06-07
Opis
AC AXIAL FAN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 230V~ Okrągłe - średnica 330mm Kula 945,3CFM (26,47m³/min) Kostka zaciskowa
Kategoria
Typ wentylatora
Kanałowe osiowe
Producent
ebm-papst Inc.
Funkcje
Kondensator, wyłącznik termiczny (TOP)
Seria
Moc (W)
130W
Opakowanie
Zbiorcze
obr./min
1400obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
Kostka zaciskowa
Napięcie - znamionowe
230V~
Stopień ochrony
IP44
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 330mm
Temperatura robocza
-40 - 122°F (-40 - 50°C)
Szerokość
157,0mm
Agencja zatwierdzająca
CE
Przepływ powietrza
945,3CFM (26,47m³/min)
Prąd znamionowy (A)
0,580A