RV40-18/12L
Numer produktu DigiKey
381-3563-ND
Producent
Numer produktu producenta
RV40-18/12L
Opis
FAN BLOWER CF 105X58.85MM 12VDC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Dmuchawa, odśrodkowa 12V= Prostokątne/zaokrąglone - 105mm x 77,3mm (dł. x wys.) Kula 10,6CFM (0,297m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Funkcje
Ochrona zablokowanego wirnika, czujnik prędkości (Tach)
Prod.
Moc (W)
2 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-4 - 158°F (-20 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE
Rozmiar / wymiar
Prostokątne/zaokrąglone - 105mm x 77,3mm (dł. x wys.)
Zakres napięć
9 - 16V=
Szerokość
58,85mm
Materiał - ramka
Plastik, wzmocnione włóknem szklanym
Przepływ powietrza
10,6CFM (0,297m³/min)
Materiał - ostrze
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C