RG160-28/14NTDA
Numer produktu DigiKey
381-2425-ND
Producent
Numer produktu producenta
RG160-28/14NTDA
Opis
FAN BLOWER CF 220X56MM 24VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Dmuchawa, odśrodkowa 24V= Kwadratowe - 220mm x 220mm (dł. x wys.) Kula 181,3CFM (5,08m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Moc (W)
64 W
Prod.
obr./min
Seria
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Opakowanie
Skrzynka
Stopień ochrony
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-4 - 140°F (-20 - 60°C)
Napięcie - znamionowe
Waga
3.1lbs (1.4kg)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 220mm x 220mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
2,65A
Szerokość
56,00mm
Zakres napięć
16 - 28V=
Przepływ powietrza
181,3CFM (5,08m³/min)
Materiał - ramka
Plastik, szklane wypełnienie
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Plastik, wzmocnione włóknem szklanym
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
55000h przy 40°C