XV3560-2R7407-R
Numer produktu DigiKey
283-XV3560-2R7407-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
XV3560-2R7407-R
Opis
CAP 400F -5% +10% 2.7V T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
400 F (EDLC) Superkondensatory 2.7 V Promieniowe, puszka - zatrzask 3,2mOhm 1500h przy 65°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1500h przy 65°C
Producent
Eaton - Electronics Division
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Pojemność
400 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Tolerancja
-5%, +10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,480" (63,00mm)
Napięcie - znamionowe
2.7 V
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3,2mOhm