UR024-18N-RA
Numer produktu DigiKey
TL506-ND
Producent
Numer produktu producenta
UR024-18N-RA
Opis
CBL USB2.0 A RCP-A PLUG R/A 1.5'
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
USB 2.0 Kabel A żeńskie - A męskie, kąt prosty 1,50' (457,2mm) Ekranowany
Kategoria
Specyfikacje
USB 2.0
Prod.
Szybkość przesyłu
480Mbps
Opakowanie
Zbiorcze
Przekrój przewodu
24 AWG, 28 AWG
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Ekranowany
Konfiguracja
Kolor
Czarne
Długość
1,50' (457,2mm)