U280-002-W12
Numer produktu DigiKey
TL2278-ND
Producent
Numer produktu producenta
U280-002-W12
Opis
BATT CHARGER WALL MT 5V 1A 2.4A
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Kategoria
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~
Producent
Eaton Tripp Lite
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Złącze wyjściowe
Gniazdo USB A (2)
Status części
Aktywny
Złącze wejściowe
NEMA 1-15P
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Rozmiar / wymiar
1,10" x 2,68" x 1,97" (28,0mm x 68,0mm x 50,0mm) (dł. x szer. x wys.)