SU1000XLCD
Numer produktu DigiKey
SU1000XLCD-ND
Producent
Numer produktu producenta
SU1000XLCD
Opis
UPS SMART ONLINE
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zasilacz awaryjny (UPS) Online (podwójna konwersja) Sieć, jednofazowa 1kVA / 900W 100V, 110V, 115V, 120V, 127V
Kategoria
Wyjścia prądu zmiennego
6
Producent
Eaton Tripp Lite
Czas pracy awaryjnej - obciążenie maks.
3,8min
Seria
Napięcie - wyjściowe
100V, 110V, 115V, 120V, 127V
Opakowanie
Zbiorcze
Złącze wejściowe
NEMA 5-15P
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
NEMA 5-15R (6)
Typ
Online (podwójna konwersja)
Długość sznura
10' (3,05m)
Napięcie - wejściowe
100VAC, 110VAC, 120VAC, 127VAC
Agencja zatwierdzająca
CSA
Zastosowania
Sieć, jednofazowa
Rozmiar / wymiar
13,900" x 9,800" (353,06mm x 248,92mm) (dł. x szer.)
Forma
Wieża
Wysokość
18,000" (457,20mm)
Moc - znamionowa
1kVA / 900W