SU1000RTXLCD2U
Numer produktu DigiKey
TL1904-ND
Producent
Numer produktu producenta
SU1000RTXLCD2U
Opis
UPS SMART ONLINE RACKMOUNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zasilacz awaryjny (UPS) Online (podwójna konwersja) Sieć, jednofazowa 1kVA / 900W 120V
Kategoria
Wyjścia prądu zmiennego
2 (UPS)
Producent
Eaton Tripp Lite
Czas pracy awaryjnej - obciążenie maks.
4,8min
Seria
Chronione linie multimedialne
RS-232
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - wyjściowe
120V
Status części
Aktywny
Złącze wejściowe
NEMA 5-15P
Typ
Online (podwójna konwersja)
Złącze wyjściowe
NEMA 5-15R (6)
Napięcie - wejściowe
100V~, 110V~, 115V~, 120V~, 127V~
Długość sznura
10' (3,05m)
Zastosowania
Sieć, jednofazowa
Agencja zatwierdzająca
CSA, FCC, UL
Forma
Montaż na stelażu
Rozmiar / wymiar
17,520" x 12,520" (445,00mm x 318,00mm) (dł. x szer.)
Moc - znamionowa
1kVA / 900W
Wysokość
3,504" (89,00mm)