RV1250ULHW
Numer produktu DigiKey
TL1835-ND
Producent
Numer produktu producenta
RV1250ULHW
Opis
DC TO AC INVERTER W/ISOBAR SURGE
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V=, 120V~ Wejście napięciowe 1.25 kW Moc wyjściowa ciągła Przemiennik, UPS Stałe połączenie Wyjścia prądu zmiennego Brak (stałe połączenie) Międzynarodowy
Kategoria
Złącze - wyjście prądu zmiennego
Brak (stałe połączenie)
Producent
Eaton Tripp Lite
Złącze - wejście napięcia
Zaciski, puszka łączeniowa
Seria
Moc - wyjściowa ciągła
1.25 kW
Opakowanie
Zbiorcze
Moc - wyjściowa udarowa
2.5 kW
Status części
Aktywny
Możliwość pracy zdalnej
Tak
Typ
Przemiennik, UPS
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Napięcie - wyjściowe
120V~
Rozmiar
9,00" x 8,75" x 7,00" (228,6mm x 222,3mm x 177,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
12V=, 120V~