PINV1500SW-120
Numer produktu DigiKey
95-PINV1500SW-120-ND
Producent
Numer produktu producenta
PINV1500SW-120
Opis
COMPACT POWER INVERTER 1500W 3X
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V= Wejście napięciowe 1500 W Moc wyjściowa ciągła Przemiennik 3 Wyjścia prądu zmiennego NEMA 5-15R (3) Ameryka Północna
Kategoria
Złącze - wyjście prądu zmiennego
NEMA 5-15R (3)
Producent
Eaton Tripp Lite
Złącze - wejście napięcia
Zaciski
Opakowanie
Zbiorcze
Moc - wyjściowa ciągła
1500 W
Status części
Aktywny
Moc - wyjściowa udarowa
3000 W
Typ
Przemiennik
Możliwość pracy zdalnej
Tak
Napięcie - wyjściowe
110V~
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Napięcie - wejściowe
12V=
Rozmiar
14,50" x 8,30" x 4,10" (368,3mm x 210,8mm x 104,1mm) (dł. x szer. x wys.)