PDUMV20NETLX
Numer produktu DigiKey
PDUMV20NETLX-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDUMV20NETLX
Opis
PDU SWITCHED 1.9KW 120V 24 5-15/
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Jednostka dystrybucji mocy (PDU) Stelaż, pionowy
Kategoria
Zabezpieczenie przeciążeniowe
Brak
Złącze - wejście prądu zmiennego
NEMA 5-20P, NEMA L5-20P
Seria
Wyjścia prądu zmiennego
24
Złącze - wyjście prądu zmiennego
NEMA 5-20R
Napięcie - wejściowe
100V, 120V, 127V
Długość sznura
10' (3,05m)
Typ mocowania
Stelaż, pionowy
Agencja zatwierdzająca
NOM, UL
Prąd - maks.
20A