PDUMV20HVNETLX
Numer produktu DigiKey
PDUMV20HVNETLX-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDUMV20HVNETLX
Opis
PDU SWITCHED 3.2-3.8KW 200-240V
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Jednostka dystrybucji mocy (PDU) Stelaż, pionowy
Kategoria
Złącze - wejście prądu zmiennego
NEMA L6-20P
Wyjścia prądu zmiennego
24
Złącze - wyjście prądu zmiennego
IEC 320-C13 (20), C19 (4)
Napięcie - wejściowe
200V, 208V, 220V, 230V, 240V
Długość sznura
10' (3,05m)
Typ mocowania
Stelaż, pionowy
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, FCC, NOM, UL
Prąd - maks.
20A