PDUMH30HVNET
Numer produktu DigiKey
PDUMH30HVNET-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDUMH30HVNET
Opis
PDU SWITCHED 30A C13 16 OUTLET
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Jednostka dystrybucji mocy (PDU) Stelaż, poziomy
Kategoria
Złącze - wejście prądu zmiennego
NEMA L6-30P
Wyjścia prądu zmiennego
16
Złącze - wyjście prądu zmiennego
IEC 320-C13
Napięcie - wejściowe
208V, 240V
Typ
Jednostka dystrybucji mocy (PDU)
Materiał obudowy
Stal
Typ mocowania
Stelaż, poziomy
Długość sznura
12' (3,66m)
Prąd - maks.
30A