PDUMH15HVNET
Numer produktu DigiKey
TL2208-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDUMH15HVNET
Opis
PDU SWITCHED 200V - 240V 15A
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Jednostka dystrybucji mocy (PDU) Stelaż, poziomy
Kategoria
Złącze - wejście prądu zmiennego
IEC 320-C14
Producent
Eaton Tripp Lite
Wyjścia prądu zmiennego
8
Opakowanie
Zbiorcze
Złącze - wyjście prądu zmiennego
IEC 320-C13
Status części
Aktywny
Napięcie - wejściowe
200 - 240V
Typ
Jednostka dystrybucji mocy (PDU)
Materiał obudowy
Stal
Typ mocowania
Stelaż, poziomy
Długość sznura
6,5' (1,98m)
Prąd - maks.
15A