P046-010-LL-30A
Numer produktu DigiKey
TL1561-ND
Producent
Numer produktu producenta
P046-010-LL-30A
Opis
HEAVY-DUTY POWER EXTENSION CORD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10,00' (3,05m) Przewód zasilający Czarne NEMA L5-30P na NEMA L5-30R SJT
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Producent
Eaton Tripp Lite
Długość
10,00' (3,05m)
Opakowanie
Zbiorcze
Oznaczenie agencji zatwierdzającej
cUL, UL
Status części
Aktywny
Zaaprobowane kraje
Kanada, Stany Zjednoczone
Styl
Wtyki męskie (ostrzowe) - gniazda żeńskie (szczelinowe)
Kolor
Czarne
Złącze 1.
NEMA L5-30P
Napięcie znamionowe
125V~
Złącze 2.
NEMA L5-30R
Prąd znamionowy (A)
30A
Liczba żył
3
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Typ sznura
SJT
Funkcje
Blokada
Przekrój przewodu
10 AWG