P036-003-15A
Numer produktu DigiKey
TL1556-ND
Producent
Numer produktu producenta
P036-003-15A
Opis
CORD 14AWG IEC320C20 - 320C19 3'
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3,00' (914,4mm) Przewód zasilający Czarne IEC 320-C20 na IEC 320-C19 SJT
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Producent
Eaton Tripp Lite
Długość
3,00' (914,4mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Oznaczenie agencji zatwierdzającej
cUL, UL
Status części
Aktywny
Zaaprobowane kraje
Kanada, Stany Zjednoczone
Styl
Wtyki męskie (ostrzowe) - gniazda żeńskie (szczelinowe)
Kolor
Czarne
Złącze 1.
IEC 320-C20
Napięcie znamionowe
250V~
Złącze 2.
IEC 320-C19
Prąd znamionowy (A)
15A
Liczba żył
3
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Typ sznura
SJT
Funkcje
Zabezpieczenie przed naprężeniami
Przekrój przewodu
14 AWG