P024-18N-13A-2R
Numer produktu DigiKey
TL890-ND
Producent
Numer produktu producenta
P024-18N-13A-2R
Opis
CRD 16AWG NEMA5-15P - 5-15R 1.5'
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,50' (457,2mm) Przewód zasilający Czarne NEMA 5-15P na NEMA 5-15R (2) SJT
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Producent
Eaton Tripp Lite
Długość
1,50' (457,2mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Oznaczenie agencji zatwierdzającej
cUL, UL
Status części
Aktywny
Zaaprobowane kraje
Kanada, Stany Zjednoczone
Styl
Wtyki męskie (ostrzowe) - gniazda żeńskie (szczelinowe)
Kolor
Czarne
Złącze 1.
NEMA 5-15P
Napięcie znamionowe
125V~
Złącze 2.
NEMA 5-15R (2)
Prąd znamionowy (A)
13A
Liczba żył
3
Temperatura robocza
-20°C - 60°C
Typ sznura
SJT
Funkcje
Adapter Y
Przekrój przewodu
16 AWG