P022-006-13A
Numer produktu DigiKey
95-P022-006-13A-ND
Producent
Numer produktu producenta
P022-006-13A
Opis
POWER EXTENSION CORD, NEMA 5-15P
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6,00' (1,83m) Przewód zasilający Czarne NEMA 5-15P na NEMA 5-15R SJT
Kategoria
Typ sznura
SJT
Producent
Eaton Tripp Lite
Przekrój przewodu
16 AWG
Opakowanie
Skrzynka
Ekranowanie
Nieekranowane
Status części
Aktywny
Długość
6,00' (1,83m)
Styl
Wtyki męskie (ostrzowe) - gniazda żeńskie (szczelinowe)
Kolor
Czarne
Złącze 1.
NEMA 5-15P
Napięcie znamionowe
125V
Złącze 2.
NEMA 5-15R
Prąd znamionowy (A)
13A
Liczba żył
3
Temperatura robocza
-20°C - 60°C