P006-015-HG10
Numer produktu DigiKey
TL1338-ND
Producent
Numer produktu producenta
P006-015-HG10
Opis
CRD 18AWG NEMA5-15P - 320C13 15'
Szczegółowy opis
15,00' (4,57m) Przewód zasilający Czarne NEMA 5-15P na IEC 320-C13 SJT
Długość
15,00' (4,57m)
Opakowanie
Zbiorcze
Oznaczenie agencji zatwierdzającej
cUL, UL
Złącze 1.
NEMA 5-15P
Napięcie znamionowe
125V~
Złącze 2.
IEC 320-C13
Prąd znamionowy (A)
10A
Temperatura robocza
-20°C - 105°C
Typ sznura
SJT
Funkcje
Standard szpitalny
Przekrój przewodu
18 AWG