P006-008-13A nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Qualtek
W magazynie: 5 407
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Orion Fans
W magazynie: 0
Arkusz danych
StarTech.com
W magazynie: 25
Qualtek
W magazynie: 997
8,00' (2,44m) Przewód zasilający Czarne NEMA 5-15P na IEC 320-C13 SJT
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
P006-008-13A
Numer produktu DigiKey
TL870-ND
Producent
Numer produktu producenta
P006-008-13A
Opis
CORD 16AWG NEMA5-15P - IEC320 8'
Szczegółowy opis
Kategoria
Przekrój przewodu
16 AWG
Opakowanie
Zbiorcze
Długość
8,00' (2,44m)
Oznaczenie agencji zatwierdzającej
cUL, UL
Złącze 1.
NEMA 5-15P
Złącze 2.
IEC 320-C13
Napięcie znamionowe
125V~
Prąd znamionowy (A)
13A
Temperatura robocza
-20°C - 60°C