B070-008-19-IP
Numer produktu DigiKey
B070-008-19-IP-ND
Producent
Numer produktu producenta
B070-008-19-IP
Opis
KVM SWITCH 1U 19" MON/KYBD/TCHPD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Port Montaż na stelażu Konsola sieciowa KVM (obejmuje wyświetlacz LCD, klawiaturę, panel dotykowy)
Kategoria
Liczba portów
8
Producent
Eaton Tripp Lite
Peryferia
Monitor VGA, klawiatura USB lub PS/2, mysz USB lub PS/2
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Montaż na stelażu
Status części
Aktywny
Zawartość
Zestaw do montażu na stelażu, przewód zasilający
Typ
Konsola sieciowa KVM (obejmuje wyświetlacz LCD, klawiaturę, panel dotykowy)
Rozmiar
1,71" x 17,36" x 28,43" (43,4mm x 440,9mm x 722,1mm) (dł. x szer. x wys.)