9PX3000GRT
Numer produktu DigiKey
95-9PX3000GRT-ND
Producent
Numer produktu producenta
9PX3000GRT
Opis
EATON 9PX 3000VA 3000W 208V ONLI
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zasilacz awaryjny (UPS) Online (podwójna konwersja) Przeznaczenie ogólne, sterowanie przemysłowe 200V, 208V, 220V, 230V, 240V
Kategoria
Czas pracy awaryjnej - obciążenie maks.
3min
Producent
Eaton Tripp Lite
Chronione linie multimedialne
RS-232
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - wyjściowe
200V, 208V, 220V, 230V, 240V
Status części
Aktywny
Złącze wejściowe
NEMA L6-20P
Typ
Online (podwójna konwersja)
Złącze wyjściowe
IEC 320-C13 (8), IEC 320-C19 (2)
Napięcie - wejściowe
Długość sznura
6' (1,83m)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne, sterowanie przemysłowe
Agencja zatwierdzająca
cUL
Forma
Montaż na stelażu, wieża
Rozmiar / wymiar
20.000" L x 17.400" W (508.00mm x 441.96mm)
Moc - znamionowa
3kVA / 3kW
Wysokość
1,700" (43,18mm)